Freshland na farmářském tržišti na Náplavce

Navštivte náš stánek Freshland každou druhou sobotu na farmářském tržišti na Náplavce pod Palackého náměstím. Kalendář s účastí jednotlivých prodejců naleznete na webu farmářského tržiště. U našeho stánku se můžete těšit na lahodné zapečené bagety, celozrnné pečivo, kváskový chléb, koláče a quiche z naší řemeslné pekárny Bakeland, čestvé jogurty, fresh džusy, smoothies a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás :)

LETNÍ HIT
Ledové Frappé

Osvěžující novinka jako stvořená pro horké letní měsíce - LEDOVÉ FRAPPÉ. Nabízíme Vám tuto lahodnou středomořskou našlehanou kávu s příchutí vanilky, kokosu, skořice či lískového oříšku. Osvěží, povzbudí, chutná... hmmm

Freshland na veletrzích
Biostyl a Sport Expo

Přijďte se občerstvit do našeho stánku při návštěvě veletrhů na pražském Výstavišti. Biostyl probíhá v datech 17.4.-19.4.2015, Sport Expo pak 30.4.-2.5.2015. Můžete se těšit na prakticky kompletní sortiment naší řemeslné pekárny Bakeland - celozrnné koláčky, quiche, bezlepkové pečivo i legendární ovesné placičky. Pro osvěžení budou k dispozici freshe, pro větší hlad zapékané bagety. Vše doplní naše vynikající BIO káva. Těšíme se na Vás :)

NOVINKA
Bageta Don Corleone

Připravili jsme pro Vás jarní novinky s lehce pikantní lilkovou CAPONATOU! Ochutnejte bagetku Don Corleone - křupavé pečivo, caponata, grilovaná kuřecí prsa, rajče a čerstvý špenát, nebo osvěžující salát Palermo - caponata, paprika, rajče, olivy a ledový salát.

Bakeland
Copyright Freshland s.r.o. | přejděte do naší řemeslné pekárny