Novinky

Vítáme Vás na stránkách zdravého rychlého občerstvení Freshland

Náš koncept vznikl v roce 2008 a jde ve své podstatě proti proudu současných trendů ve stravování, neboť klade maximální důraz na čerstvost a kvalitu. Naše nabídka se postupně rozrostla od čerstvých ovocných a zeleninových fresh džusů a smoothies, přes čerstvé bagety a saláty až do dnešní podoby, kdy Vám také nabízíme celozrnné pečivo, koláče a dorty z vlastní pekárny Bakeland, prvotřídní kávu či polévky.


Freshland kvalita – 7 důvodů proč být s námi

Důvod č.1 – Kvalita a čerstvost

Veškeré naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin vybraných dodavatelů. Tyto suroviny jsou k nám pro zaručení maximální čerstvosti dováženy denně. Většinu našich produktů navíc připravujeme přímo před Vámi, takže nejenže opravdu víte, co jíte, ale také je v našich výrobcích zachováno maximální množství vitamínů a dalších prospěšných látek. Nepoužíváme žádné náhražky, „zlepšovadla“ či jiné, dnes tak populární látky.

Důvod č.2 – Strava pro aktivní tělo a pozitivní mysl

Receptury a postupy přípravy našich produktů jsou sestaveny tak, aby v nich bylo zachováno maximální množství přírodních, zdraví prospěšných látek. Vše je tak lehko stravitelné a nabité přírodní energií, která Vás dokáže pohánět po celý den. Vy tak budete hýřit aktivitou a dobrou náladou, kterou Vám ostatní mohou pouze závidět.

Důvod č.3 –Strava přímo na míru

Ať již z důvodů zdravotních, přesvědčení či chuti si naše výrobky můžete nechat upravit tak, aby vyhovovali právě Vám. Stačí o změnu v receptuře požádat, a pokud to bude v silách našeho personálu, rádi Vám produkt upravíme podle Vašich představ.

Důvod č.4 – Hezky česky

Freshland je původní český koncept a rodinná firma. Stavíme na vlastních a tradičních recepturách, z nichž některé se v naší rodině předávají již po několik generací. Stejně tak se snažíme podporovat další tuzemské firmy, kterým dáváme přednost při výběru dodavatelů. V dnešní době velkých nadnárodních společností, jejichž finančním možnostem nemůžeme v žádném případě konkurovat, nabízíme poctivý český koncept snoubící tradici s trendy zdravého, moderního stravování.

Důvod č.5 – Pečeme si sami

V roce 2011 jsme otevřeli vlastní řemeslnou pekárnu Bakeland. Tím navazujeme na rodinou tradici z počátku 20.století, kdy byl náš prastrýc Karel Nývlt pekařem a cukrářem ve Vršovicích. Veškeré naše pečivo je dělané ručně v malých dávkách.Používáme výhradně celozrnné resp.bezlepkové mouky. Naopak u nás nikdy nenajdete předmražené polotovary či jiné nežádoucí přísady.

Důvod č.6 – Návštěva Freshlandu, lepší nálada

Je naším cílem, abyste se po návštěvě našich poboček cítili dobře a odcházeli s dobrou náladou. Toho se snažíme docílit nejen naší kvalitní nabídkou, ale také vybavením interiéru a celkovým designem našich restaurací. Náš tým pracovníků tvoří lidé s pozitivním přístupem, kteří Vám rádi poradí s výběrem a úsměvem Vám zpříjemní den.

Důvod č.7 – Freshland žije

Pravidelně pro Vás zpestřujeme naši nabídku sezónními akcemi ze surovin, jejichž dostupnost je omezená na určitou roční dobu. Pokud se stanete naším V.I.P. zákazníkem (stačí na adresu freshland@freshland.cz zaslat email s předmětem „chci heslo“), nebo nás budete sledovat na Facebooku, získáte přístup k exklusivním slevám a akčním nabídkám, o kterých se jinak nedozvíte. V neposlední řadě získáváte při nákupu baget, salátů či fresh džusů body a následně výrobky zdarma.

Věříme, že se při návštěvě našich provozoven osobně přesvědčíte o pravdivosti předchozích odstavců a budete se k nám rádi vracet. Přejeme Vám dobrou chuť.

Bakeland
Copyright Freshland s.r.o. | přejděte do naší řemeslné pekárny