Novinky

Vítáme Vás na stránkách zdravého rychlého občerstvení Freshland

Náš koncept vznikl v roce 2008 a šel ve své podstatě proti proudu tehdejších trendů ve stravování, neboť klade maximální důraz na čerstvost a kvalitu. Naše nabídka se postupně rozrostla od čerstvých ovocných a zeleninových fresh džusů a smoothies, přes čerstvé bagety a saláty až do dnešní podoby, kdy Vám také nabízíme celozrnné pečivo, koláče a dorty z vlastní pekárny Bakeland, prvotřídní kávu či polévky.


Freshland kvalita – 7 důvodů proč být s námi

Důvod č.1 – Kvalita a čerstvost

Veškeré naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin vybraných dodavatelů. Tyto suroviny jsou k nám pro zaručení maximální čerstvosti dováženy denně. Většinu našich produktů navíc připravujeme přímo před Vámi, takže nejenže opravdu víte, co jíte, ale také je v našich výrobcích zachováno maximální množství vitamínů a dalších prospěšných látek. Nepoužíváme žádné náhražky, „zlepšovadla“ či jiné, dnes tak populární látky.

Důvod č.2 – Strava pro aktivní tělo a pozitivní mysl

Receptury a postupy přípravy našich produktů jsou sestaveny tak, aby v nich bylo zachováno maximální množství přírodních, zdraví prospěšných látek. Vše je tak lehko stravitelné a nabité přírodní energií, která Vás dokáže pohánět po celý den. Vy tak budete hýřit aktivitou a dobrou náladou, kterou Vám ostatní mohou pouze závidět.

Důvod č.3 –Strava přímo na míru

Ať již z důvodů zdravotních, přesvědčení či chuti si naše výrobky můžete nechat upravit tak, aby vyhovovali právě Vám. Stačí o změnu v receptuře požádat, a pokud to bude v silách našeho personálu, rádi Vám produkt upravíme podle Vašich představ.

Důvod č.4 – Hezky česky

Freshland je původní český koncept a rodinná firma. Stavíme na vlastních a tradičních recepturách, z nichž některé se v naší rodině předávají již po několik generací. Stejně tak se snažíme podporovat další tuzemské firmy, kterým dáváme přednost při výběru dodavatelů. V dnešní době velkých nadnárodních společností, jejichž finančním možnostem nemůžeme v žádném případě konkurovat, nabízíme poctivý český koncept snoubící tradici s trendy zdravého, moderního stravování.

Důvod č.5 – Pečeme si sami

V roce 2011 jsme otevřeli vlastní řemeslnou pekárnu Bakeland. Tím navazujeme na rodinou tradici z počátku 20.století, kdy byl náš prastrýc Karel Nývlt pekařem a cukrářem ve Vršovicích. Veškeré naše pečivo je dělané ručně v malých dávkách.Používáme výhradně celozrnné resp.bezlepkové mouky. Naopak u nás nikdy nenajdete předmražené polotovary či jiné nežádoucí přísady.

Důvod č.6 – Návštěva Freshlandu = lepší nálada

Je naším cílem, abyste se po návštěvě našich poboček cítili dobře a odcházeli s dobrou náladou. Toho se snažíme docílit nejen naší kvalitní nabídkou, ale také vybavením interiéru a celkovým designem našich restaurací. Náš tým pracovníků tvoří lidé s pozitivním přístupem, kteří Vám rádi poradí s výběrem a úsměvem Vám zpříjemní den.

Důvod č.7 – Freshland žije

Pravidelně pro Vás zpestřujeme naši nabídku sezónními akcemi ze surovin, jejichž dostupnost je omezená na určitou roční dobu. Pořídit si můžete také naši zákaznickou kartu, díky které získáte 10% z každého nákupu zpět ve formě kreditu. Ten můžete utratit na kterékoliv naší provozovně, případně i u dalších prodejců.

Věříme, že se při návštěvě našich provozoven osobně přesvědčíte o pravdivosti předchozích odstavců a budete se k nám rádi vracet. Přejeme Vám dobrou chuť.

Bakeland
Copyright Freshland s.r.o. | přejděte do naší řemeslné pekárny